AMNESTIA W BIBLIOTECE

Szanowni Czytelnicy
Informujemy, że Biblioteka Publiczna BCK w dniach 01.03.2017-31.03.2017 nie będzie pobierała regulaminowych kar za wieloletnie przetrzymywanie książek. Zapraszamy do skorzystania z abolicji w Bibliotece BCK. Żadna kara nie zostanie naliczona.
Książki oddawać można w Wypożyczalni Biblioteki w Bolszewie przy ul. REJA 9, lub w Gościcinie przy ul. Drzewiarza 2 – w zależności od tego z jakiej wypożyczalni były pobierane.
WAŻNE ! – KSIĄZKI WYPOŻYCZONE NA ULICY LESNEJ ODDAJEMY NA ULICY REJA W BOLSZEWIE.
ZAPRASZAMY!
Abolicja książkowa to jeden z najskuteczniejszych sposobów odzyskiwania książek. Zależy nam bardzo, aby książki wróciły do biblioteki gdyż wśród nie zwróconych książek są takie, których biblioteka nie jest już w stanie zakupić. Dlatego też dajemy szansę czytelnikom i nie uruchamiamy jak inne biblioteki firmy windykacyjnej.
Czyli lepiej przejrzeć biblioteczkę i sprawdzić, czy na pewno wszystkie książki należą do nas.

Gorąco zachęcam. Kiedy idziemy po pożyczkę do banku, pieniądze musimy zwrócić. Zapisując się do biblioteki, przyjmujemy jej regulamin i poniekąd podpisujemy umowę cywilnoprawną. Zwrot książki to obowiązek czytelnika zbiory biblioteczne to przecież publiczne pieniądze.

zarz 30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *