spotkanie autorskie

Poczytni pisarze szykują się do kolejnego spotkania autorskiego tym razem w naszej bibliotece. Zapraszamy serdecznie na spotkanie … nie banalne … interesujące … pełne wątków sensacyjno – obyczajowych …

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński to autorzy, których nie trzeba czytelnikom specjalnie przedstawiać. Ulatowska stworzyła kilka znakomitych powieści obyczajowych i dała się poznać jako kreatorka magicznego nastroju i wciągających fabuł, Skowroński zaś napisał kilka mrożących krew w żyłach kryminałów, z wartką akcją i misternie skonstruowaną intrygą. Tym razem Ulatowska i Skowroński występują w charakterze duetu.

A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, powstaje wspólna powieść, nie obyczajowa, charakterystyczna dla Marii Ulatowskiej, i nie czysta sensacja, typowa dla Jacka Skowrońskiego.

Maria Ulatowska

Prawniczka z wykształcenia, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych: „Sosnowe dziedzictwo”, „Pensjonat Sosnówka”, „Domek nad morzem”, „Przypadki pani Eustaszyny”, „Kamienica przy Kruczej”, „Całkiem nowe życie”, „Prawie siostry”. Czytelnicy chwalą jej powieści za lekkość czytania oraz możliwość oderwania się od codzienności.

Jacek Skowroński

Absolwent SGH, studiował ekonomię w Nowosybirsku. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru. Współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne. Autor powieści sensacyjno-kryminalnych: „Był sobie złodziej”, „Mucha”, „Zabić, zniknąć, zapomnieć”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *