Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo

siedziba główna :
84-241 Gościcino, ul. Drzewiarza 2
NIP: 588 242 37 50
tel. 58 736 47 85,   58 736 47 78,
centrumkultury@bckgw.pl

Godziny urzędowania Centrum Kultury:

Pracownicy merytoryczni:
Codziennie   8.00 - 16.00
Dyżur: 16.00 – 19.00

 Warsztaty i sekcje artystyczne (wg oddzielnego grafiku codziennie)

poniedziałek  16.00 - 19:30
wtorek           16.00 - 20:30
środa              16.00 - 21:00
czwartek        16.00 - 21:00
piątek             16.00 - 20:30

 Biblioteka w Gościcinie czynna:
(od 1 marca)

poniedziałek, środa     15.00 - 18.00
wtorek, czwartek        14.00 - 17.00
piątek                           8.00-11.00

kontakt: 58 736-47-79,
e-mail: wyp.gos@bckgw.pl

_________________________________________

Biblioteka Publiczna Filia nr 2
Nowy Dwór Wejherowski,
Kwiatowa 2, tel. 58 672 84 38
e-mail: filia@bpgw.org.pl

czynna codziennie oprócz piątku: 12.00 - 16.00
piątek: 13.00 – 17.00

Biblioteka Publiczna Filia nr 1

84-239 Bolszewo, ul. Reja 9
tel. 58 738 66 52    fax: 58 738 66 54,
biblioteka@bckgw.pl

Wypożyczalnia oraz pracownia komputerowa czynne:
poniedziałek - 11.00 - 19.00
wtorek, środa, czwartek  10.00 - 18.00
piątek 8.00 - 16.00

Wypożyczalnia: 58 738 66 50
e-mail: wyp.bol@bckgw.pl

Oprac. zbiorów: 58 738 66 51

Prac. Kserograficzna i Dział Organizacyjny: 58 738 66 52

Sala komputerowa: 58 738 66 53

Zumba: czwartek 18.00 – 19.00

Warsztaty i sekcje artystyczne

od marca wg oddzielnego grafiku

Oddział Wypożyczalnia ul. Leśna Bolszewo
tel. 58 572 11 80
w lutym przyjmuje tylko zwroty książek
poniedziałek-wtorek  10.00 - 18.00
środa dzień wewnętrzny
czwartek, piątek  10.00 - 18.00
wypożyczanie tylko na ul. Reja lub w Gościcinie

 

Natsza Sobczak

Dyrektor
Biblioteki i Centrum Kultury
Natasza Sobczak
tel. 58 736 47 75
dyrektor@bckgw.pl

Barbara Rekowska

Główna Księgowa
Barbara Rekowska
tel. 58 736 47 77
ksiegowosc@bckgw.pl

Danuta Wohs

Pracownik sekretariatu
Danuta Wohs
tel. 58 736 47 77
d.wohs@bckgw.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ  KULTURALNYCH:

Marek Kierznikiewicz

Specjalista
ds. administracyjno-kulturalnych
Marek Kierznikiewicz
tel. 58 736 47 76 tel. kom. 602 159 249
m.kierznikiewicz@bckgw.pl

Dorota Wicka

Specjalista
ds. organizacji imprez
Dorota Wicka
tel. 58 736 47 85,
d.wicka@bckgw.pl

DZIAŁ ANIMACJI KULTURY I PROMOCJI:

Monika Kamińska

Specjalista
ds. animacji kultury i promocji
Monika Kamińska
tel. 58 736 47 78, tel. kom. 600 221 011
m.kaminska@bckgw.pl

Aleksandra Lewandowska

Instruktor ds. kultury
Aleksandra Lewandowska
tel. 58 736 47 85,
a.lewandowska@bckgw.pl

DZIAŁ UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW:

Starszy Bibliotekarz - Marta Plińska

Starszy Bibliotekarz
Marta Plińska
tel. 58 738 66 50,
m.plinska@bckgw.pl

Bibliotekarz – Ewa Arendt

Bibliotekarz
Ewa Arendt
e.arendt@bckgw.pl

Bibliotekarz – Olga Maciaszek

Bibliotekarz
Olga Maciaszek
tel. 58 738 66 53,
o.maciaszek@bckgw.pl

DZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWANIA ZBIORÓW:

DZIAŁ DIGITALIZACJI ZBIORÓW:

Bibliotekarz - Natalia Kraińska

Bibliotekarz
Natalia Kraińska
tel. 58 738 66 51,
n.krainska@bckgw.pl

Specjalista ds. Organizacyjnych / Bibliotekarz Bartłomiej Wiszowaty

Specjalista
ds. Organizacyjnych / Bibliotekarz
Bartłomiej Wiszowaty
tel. 58 738 66 52,
b.wiszowaty@bckgw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY:

Pracownik gospodarczy  Zofia Paschke

Pracownik gospodarczy
Zofia Paschke

Pracownik gospodarczy / konserwator Władysław Serafin

Pracownik gospodarczy / konserwator
Władysław Serafin

Sprzątaczka Janina Koneczna

Sprzątaczka
Janina Koneczna

Sprzątaczka Bernadeta Bach

Sprzątaczka
Bernadeta Bach

Filia nr 2 Nowy Dwór Wejherowski:

Młodszy Bibliotekarz
Iwona Engelbrecht
tel. 58 672 84 38
e-mail: filia@bpgw.org.pl