Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo

siedziba główna :
84-241 Gościcino, ul. Drzewiarza 2
NIP: 588 242 37 50
tel. 58 736 47 85,   58 736 47 78,
tel. kom. 692 985 042
centrumkultury@bckgw.pl

Godziny urzędowania Biblioteki i Centrum Kultury:

Pracownicy merytoryczni:
Codziennie   8.00 - 16.00
Dyżur: 16.00 – 21.00

 Instytucja czynna:

poniedziałek  8.00 - 21:00
wtorek           8.00 - 20:00
środa              8.00 - 20:00
czwartek        8.00 - 21:00
piątek 8.00 - 16:00

 Biblioteka w Gościcinie czynna:

poniedziałek, wtorek    9.00 - 16.00

środa,  czwartek - 10.00-17.00

piątek - 8.00-16.00

kontakt: 58 736-47-79,
e-mail: wyp.gos@bckgw.pl

_________________________________________

Biblioteka Publiczna Filia nr 2
Nowy Dwór Wejherowski,
Szkolna 1, tel. 606 158 811
e-mail: filia.ndw@bckgw.pl

czynna:

poniedziałek    9.00 - 17.00
wtorek 12.30 - 17.00

środa - nieczynna

czwartek    8.00-16.00
piątek  - nieczynna

_________________________________________

Filia nr 3

84-206 Bieszkowice, ul. Szkolna 4

tel. 606 158 811, e-mail: filia3@bckgw.pl

poniedziałek  10.30 - 18.30

wtorek 8.00 - 12.30

środa 10.30 - 18.30

czwartek 19.15 - 20.45

piątek 8.00 - 16.00

soboty w zależności od imprez i warsztatów okolicznościowych

Biblioteka Publiczna Filia nr 1

84-239 Bolszewo, ul. Reja 9
tel. 58 738 66 50    fax: 58 738 66 54,
biblioteka@bckgw.pl

Wypożyczalnia oraz pracownia komputerowa czynne:
poniedziałek - 11.00 - 19.00
wtorek, środa, czwartek  9.00 - 17.00
piątek 8.00 - 16.00

Wypożyczalnia: 58 738 66 50
e-mail: wyp.bol@bckgw.pl

Oprac. zbiorów: 58 738 66 51

Prac. Kserograficzna i Dział Organizacyjny: 58 738 66 52

Sala komputerowa: 58 738 66 53

Zumba: czwartek 18.00 – 19.00

Warsztaty i sekcje artystyczne

od marca wg oddzielnego grafiku

Natsza Sobczak

Dyrektor
Biblioteki i Centrum Kultury
Natasza Sobczak
tel. 58 736 47 75
dyrektor@bckgw.pl

Barbara Rekowska

Główna Księgowa
Barbara Rekowska
tel. 58 736 47 77
ksiegowosc@bckgw.pl

Danuta Wohs

Referent ds. administracyjno-biurowych/Bibliotekarz
Danuta Wohs
tel. 58 736 47 80
d.wohs@bckgw.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ  KULTURALNYCH:

Kierownik Działu Organizacji Imprez

Janusz Żywicki
tel. 58 736 47 85 tel. kom. 602 159 249
j.zywicki@bckgw.pl

Mariusz Księżopolski

Specjalista
ds. organizacyjno-technicznych

Mariusz Księżopolski
tel. 58 736 47 85 tel. kom. 728 248 266
m.ksiezopolski@bckgw.pl

Dorota Wicka

Specjalista ds. organizacji imprez/Bibliotekarz
Dorota Wicka
tel. 58 736 47 76, tel. kom. 516 378 705
d.wicka@bckgw.pl

DZIAŁ ANIMACJI KULTURY:

Specjalista ds. animacji kultury i imprez
Joanna Kierska
tel. 58 736 47 85, tel. kom. 692 985 042
j.kierska@bckgw.pl

Specjalista ds. animacji kultury
Aleksandra Fijałkowska
tel. 58 736 47 85, tel. kom. 692 985 042
a.fijałkowska@bckgw.pl

DZIAŁ UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW:

Starszy Bibliotekarz - Marta Plińska

Starszy Bibliotekarz
Marta Malinowska
tel. 58 738 66 50,
m.malinowska@bckgw.pl

Bibliotekarz – Ewa Arendt

Bibliotekarz
Ewa Arendt
tel. 58 738 66 56
e.arendt@bckgw.pl

Bibliotekarz – Olga Maciaszek

Bibliotekarz
Olga Maciaszek
tel. 58 738 66 53,
o.maciaszek@bckgw.pl

Bibliotekarz – Olga Maciaszek

Młodszy bibliotekarz
Magda Szreder
tel. 606 158 811,
filia3@bckgw.pl; filia.ndw@bckgw.pl

DZIAŁ DIGITALIZACJI ZBIORÓW:

Specjalista ds. Organizacyjnych / Bibliotekarz Bartłomiej Wiszowaty

Specjalista
ds. Organizacyjnych / Bibliotekarz
Bartłomiej Wiszowaty
tel. 58 738 66 52,
b.wiszowaty@bckgw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY:

Pracownik gospodarczy  Zofia Paschke

Pracownik gospodarczy
Zofia Paschke

Sprzątaczka Bernadeta Bach

Sprzątaczka
Bernadeta Bach